Hinnete spikker arvustuste jaoksHinnete spikker aitab mõista, mis numbri taga peidus on ning põhjendab ühtlasi numbri saamist väga üldiselt. Nüansid seletab lahti arvustus ise. 

10 Igakülgselt täiuslik toode, eristub massist kõigi omaduste poolest, oma aja parimatest parim. Võib olla eeskujuks igas žanris, mida esindab. Sa ostad toote ja ei pettu!

9 Kvaliteettoode, üksikute mitteoluliste, elamust mitte rikkuvate vastuoludega. Kaunistab iga omaniku riiulit. Raudkindel ost.

8 Suurepärane toode. Esineb vigu mõnes hinnatavas kategoorias, aga need pole märkimisväärsed. Enamuse jaoks on see hankimist väärt.

7 Väärt elamus, aga mõnes hinnatavas kategoorias esineb tõsisemaid järeleandmisi ning vigu, ei vasta alati ootustele. Osta julgelt kui oled žanri ja teema austaja.

6 Keskpärasest kõrgemaks tõstavad toote üksikud huvitavad omadused, see võib olla masside jaoks endiselt tavaline riiulitäide, aga väärt ajaviide mõneks ajaks näiteks kindla žanri või teema austajatele.

5 Keskpärane toode, mis ei ole otseselt ei hea ega halb. Selliseid leidub hulgaliselt ja need leiavad tavaliselt mõne kuu jooksul peale väljalaset tee kaupluse sooduskorvi. Oota kuni hind langeb ja osta siis.

4 Keskpärasest madalamaks muudavad toote erinevad vead, (näiteks vilets tasemedisain, uudsuse puudumine, mänguaja lühike kestvus ja ilmselge laiskus produktsioonis). Laena parem sõbralt kui huvitab.

3 Viletsapoolne toode, mille mõni aspekt võib olla paremini vormistatud kui ülejäänud. Võimalusel tasub ostmist vältida.

2 Peaaegu igas osas vigane toode, mille mingi aspekt võib siiski osaliselt õnnestunud olla. Loe arvustust aga väldi ostu.

1 Igati katkine ja sisutu ajaraisk, mis ei sisalda ühtki põhjust ostmiseks. See toode oleks võinud vabalt eelproduktsiooniprotsessi hääbuda.